• Home
  • IT/Komputery
  • Firma IT DVS: obsługa informatyczna na najwyższym poziomie, usługi szyte na miarę i outsourcing IT
outsourcing it

Firma IT DVS: obsługa informatyczna na najwyższym poziomie, usługi szyte na miarę i outsourcing IT

By on 31 stycznia, 2023 0 165 Views

W Da Vinci Studio każdego dnia programujemy innowacje dla rozwoju Twojego biznesu. Nasz zespół składa się z programistów pełnych entuzjazmu, kreatywności i pasji. Od 13 lat tworzymy dedykowane oprogramowanie. Mamy własną grupę senior developerów, a niektórzy z nich są z nami od początku założenia firmy. Regularnie podwyższamy nasze kompetencje, aby nasi Klienci mogli rozwijać swoje firmy. W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Usługi IT dla firm — w czym możemy Ci pomóc?

Firma IT Da Vinci Studio tworzy dedykowane programy i aplikacje nie tylko dla dużych przedsiębiorstw, ale również dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki naszym rozwiązaniom It Twoja firma ma szansę wyróżnić się na tle konkurencji oraz zwiększyć przepływ pracy.

Dedykowane programy i aplikacje zapewniają nie tylko większe bezpieczeństwo niż rozwiązania dostępne od ręki, ale również dają możliwość lepszego zarządzania pracą. Dostarczając rozwiązań optymalnych i szytych na miarę, wspieramy Twoje cele biznesowe.

Firma IT — usługi informatyczne dla Ciebie, outsourcing programistów

Jeśli potrzebujesz przeskalować swój zespół programistyczny, możesz skorzystać z naszych usług i wybrać jednego z najlepszych specjalistów, który wesprze Cię przy rozwoju Twojego projektu. Nasz zespół składa się z programistów o wieloletnim doświadczeniu, specjalizujących się w kilku językach kodowania i posiadających umiejętność pracy zdalnej. Nasi programiści doskonale znają też kulturę pracy w zespole rozproszonym.

Klienci, którzy zdecydowali się na outsourcing naszych programistów, mogli skalować swój zespół bez przeciągających się procesów rekrutacyjnych. Nie musieli również wikłać się w nadmierną biurokrację związaną z umowami o pracę, czy kontraktami. Z outsourcingu programistów korzystają firmy, startupy technologiczne, a także software house. Z przyjemnością pomożemy Twojej firmie dokładnie w takim zakresie, w jakim potrzebujesz naszej pomocy.

Firma informatyczna — warsztat analityczny: jak pracujemy?

W Da Vinci Studio pracujemy metodą Event Stormingu. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych, najszybszych i najbardziej angażujących technik pracy zespołowej. Podczas tak zorganizowanych warsztatów spotykają się osoby odpowiedzialne za projekt po stronie Klienta i osoby odpowiedzialne za kwestie techniczne DVS.

Celem warsztatów jest wypracowanie modelu, który będzie zrozumiały dla każdej ze stron. Warsztaty są prowadzone przez cenionych ekspertów w tej dziedzinie. Jednym z nich jest Mariusz Gil — architekt oprogramowania, trener, ex-CTO, człowiek związany z branżą IT od ponad 20 lat.

Prostsza administracja — rozwiązania z zakresu machine learningu

W Da Vinci Studio regularnie wykorzystujemy algorytmy uczenia maszynowego i rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji. A te, mogą być spokojnie wdrażane do rozwiązań produkcyjnych, a także wspierać polskie firmy w upraszczaniu spraw administracyjnych. Oszczędność czasu, która jest możliwa dzięki takim rozwiązaniom, przynosi firmom niepodważalny kapitał przewagi konkurencyjnej na rynku.

Da Vinci Studio świadczymy usługi IT dla Twojego przedsiębiorstwa

Pracujemy nie tylko dla największych firm, ale również dla małych i średnich przedsiębiorstw. Korzystanie z usług Da Vinci Studio może odbywać się na terenie całego kraju. Na co dzień wykorzystujemy swoją wiedzę i doświadczenie, zapewniając kompleksową obsługę szytą na miarę Twojej firmy. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i skorzystaj z usług naszych specjalistów IT.