Duże zbiory danych

Duże zbiory danych

Publikacja: on 24 października, 2022 0 312Wyświetlenia

Efektywne stosowanie dużych zbiorów danych stanowi wyzwanie dla niejednej firmy. W GlobalLogic korzystamy z naszego bogatego doświadczenia, oraz nowoczesnych rozwiązań, aby zapewnić klientom, jak najlepsze ich wykorzystanie. Termin Big Data odnosi się do różnego rodzaju dużych i zmiennych zbiorów danych, szczególnie cyfrowych. Ich analiza jest często skomplikowana jednak dzięki niej możliwe jest uzyskiwanie wielu cennych informacji, które firma może z pożytkiem wykorzystać w swojej strategii biznesowej. Obecnie konieczność przetwarzania znacznej ilości danych dotyczy praktycznie każdego segmentu rynku.

Profesjonalny konsulting z zakresu analizy Big Data, taki, jaki oferuje GlobalLogic umożliwia lepsze dostosowanie przedsiębiorstwa do oczekiwań jego klientów. To zarówno Niezależny Dostawca Oprogramowania (ISV – Independent Software Vendor), jak i narzędzie do analizy Big Data umożliwiające m.in.:

  • przewidywanie wyników rynkowych,
  • usprawnienie pojmowania wzorów konsumenckich,
  • opracowywania odpowiednich produktów i usług.

Dzięki konsultantom ds. Big Data firma zyskuje użyteczną wiedzę, co podnosi poziom decyzji biznesowych i daje możliwość zoptymalizowania działań przedsiębiorstwa.

Jak skutecznie wykorzystać duże zbiory danych?

Z wykorzystaniem technologii Big Data firmy skuteczniej działają w takich aspektach, jak:

  • przetwarzanie i wzbogacanie danych,
  • API i eksport danych,
  • kompleksowe zabezpieczenia i szyfrowanie,
  • zarządzanie cyklem życia danych (DLM),
  • zapobieganie utracie danych (DLP).

Profesjonalny konsulting w zakresie Big Data usprawnia również eksplorację danych oraz analizę i modelowanie procesów biznesowych.

Jakie działania wspierają analizę dużych zbiorów danych?

Specjaliści z Globallogic posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie stosowania narzędzi analitycznych niezależnych dostawców oprogramowania oraz organizacji o globalnym zasięgu. Dzięki opracowaniu dedykowanych i zoptymalizowanych narzędzi dostosowanych do konkretnych potrzeb biznesowych nasi klienci mogą sprawniej wykorzystać zbiory danych firmy. Z pomocą nowoczesnej inżynierii oprogramowania związanej z analizą danych nasi klienci zyskują możliwości z których korzystały do tej pory jedynie czołowe korporacje lub organizacje rządowe.

Poddajemy ocenie dynamikę rynków, dzięki czemu współpracujące z nami przedsiębiorstwa mają lepszy wgląd w zachowania konsumenckie i mogą zwiększyć skuteczność działania pod kątem dostosowania produktu do klienta. Korzystając z dużych zbiorów danych wspieramy też niezależnych producentów oprogramowania. Skorzystaj z naszej oferty!