Jak wykonać doładowanie Plush?

Publikacja: on 4 lipca, 2023 0 820Wyświetlenia

Dołączyłeś właśnie do Plusha i chcesz doładować swoje konto, aby nie utracić możliwości wykonywania połączeń, wysyłania wiadomości i korzystania z pakietu mobilnego? Jeśli tak, doskonale się składa! Poniżej znajdziesz informacje dotyczące sposobów, które pomogą Ci zrealizować doładowanie Plush.

Doładowanie Plush – gdzie można je kupić?

Doładowanie Plush można wykonać na wiele sposobów. Część z nich uda Ci się zrealizować w sieci, natomiast pozostałe wymagają wybrania się do poszczególnych punktów sprzedaży. Doładowania można kupić w salonikach prasowych, na stacjach benzynowych, w salonach operatora, a także w marketach i sklepach. Mowa tutaj m.in. o Żabkach, które znajdują się niemal na każdym osiedlu. W tych małych marketach dostępne są nie tylko doładowania Plush. Można w nich również nabyć starter wybranej sieci i od razu go zarejestrować.

Plush na kartędoładowanie w postaci wydruku i zdrapki

Jak zasilić swoje konto Plush? Doładowanie w postaci zdrapki lub wydruku to jedne z najczęściej wybieranych opcji przez użytkowników. Wydruki z terminala sprzedawane są przez kasjerów w sklepach spożywczych, na stacjach czy w kioskach. Znajduje się na nich 14-cyfrowy kod. Należy wprowadzić na klawiaturze telefonu *123*KOD# i zatwierdzić operację zieloną słuchawką. Podobnie działa zdrapka. Jest to kartonik z kodem ukrytym pod warstwą, którą się zdrapuje. Co więcej, doładowanie można również zdobyć w bankomacie. Wybierz opcję doładowania konta, kliknij ikonę z logo operatora (jeśli Plush będzie niedostępny, możesz wybrać Plus), następnie podaj numer telefonu i kwotę zasilenia. Teraz możesz opłacić swój zakup.

Plush doładowanie konta poprzez aplikację mobilną

Kolejna opcja na doładowanie konta w sieci Plush to skorzystanie z aplikacji mobilnej iPlus. Musisz najpierw się zalogować, a następnie wybrać z menu „Doładowanie konta”. Następnie konieczne jest podanie numeru telefonu oraz wysokości kwoty. Na podany adres e-mail otrzymasz rachunek, natomiast zakup możesz opłacić poprzez BLIK, kartę płatniczą lub wiele innych metod. Po krótkim czasie otrzymasz SMS-em potwierdzenie zasilenia konta.

Aby doładować konto, możesz również wejść na stronę internetową Plush. Na kartę doładowanie można dzięki temu sposobowi przelać również bardzo prosto i szybko. Tak jak w powyższym sposobie konieczne jest podanie numeru telefonu i wysokości kwoty. W tym przypadku również możesz skorzystać z wielu opcji opłacenia zakupu.

Doładowanie za pomocą konta bankowego

Ostatnia opcja doładowania konta Plush wymaga posiadania konta bankowego. Zaloguj się na stronie swojej bankowości lub otwórz aplikację mobilną. Następnie kliknij „Doładowanie telefonu” lub kafelek z podobnie brzmiącą nazwą. Możesz od razu zapisać swój numer, aby w przyszłości jeszcze szybciej realizować doładowania. Teraz wystarczy wpisać kwotę zasilenia konta i gotowe.