Najlepszy prezent dla gracza

Publikacja: on 5 grudnia, 2023 0 157Wyświetlenia

Jaki prezent wybrać dla fanki lub fana gier komputerowych? Gracze zazwyczaj mają wszystko, co im potrzebne do realizacji tego hobby, a jeśli nawet czegoś im brakuje, może pozostawać to poza zasięgiem możliwości finansowych zwykłego człowieka. Na szczęście jest coś, czego graczowi nigdy za wiele. Tak, chodzi oczywiście o gry!

Rzecz jasna jeśli sam nie jesteś graczem, prawdopodobnie nie masz pojęcia, jaką grę wybrać, co jest na topie i w co dana osoba lubi grać. Nie szkodzi, jest wyjście z tej sytuacji: kody do gier.

Czym są kody do gier?

Kody do gry to nic innego jak bony upominkowe pozwalające zapłacić w jednym z serwisów gamerskich. W przypadku gier na PC większość graczy korzysta z serwisu Steam, w którym można grać w wiele tytułów. Prawie każdą grę należy oczywiście najpierw kupić – i tutaj właśnie wkraczasz ty ze swoim idealnym prezentem, jakim jest karta Steam. Karta podarunkowa Steam pozwoli graczowi samodzielnie wybrać upragniony tytuł i opłacić go kodem, tak samo, jak robi się to w sklepie internetowym, posiadając bon prezentowy.

Bon upominkowy dla gracza

Inaczej mówiąc, wręczając w prezencie doładowanie Steam, kupujesz tej osobie grę, którą ona sama sobie wybierze. To idealne rozwiązanie na prezent dla gracza od nie-gracza! Zerowe ryzyko skuchy, a jednocześnie trafiasz w ulubione hobby twojej koleżanki czy kolegi. W dodatku zupełnie nie musisz się na tym znać ani nawet podpytywać wspólnych znajomych o czyjąś „listę życzeń”. A jeśli kwota karty prezentowej okaże się niższa niż cena wymarzonej gry, osoba obdarowana może bez trudu połączyć formy płatności i dołożyć brakującą część.

Gdzie kupić kody Steam

Voucher Steam można oczywiście kupić w serwisie Steam – ale rozumiemy, że możesz nie mieć tam konta, nie będąc osobą grającą. Na szczęście zwykli ludzie też mogą kupić kody do gier, i to przy okazji codziennych zakupów. Można je bowiem dostać w sklepach sieci Żabka. Przy kasie poproś o doładowanie Steam i wybierz kwotę. Kasjer wygeneruje dla ciebie specjalny wydruk z kodem i instrukcją jego wykorzystania.

Możesz teraz wręczyć kupon prezentowy swojej bliskiej osobie lub, jeśli twój gracz należy do niewychodzących z domu i nieodrywalnych od komputera, przesłać kod przez internet. Poczekaj tylko cierpliwie, aż zaparkuje postać i zasejwuje grę, bo jeśli gra w multiplayer, to nie ma pauzy… Nieważne, po prostu poczekaj – kiedyś przeczyta twoją wiadomość, a wtedy na pewno się ucieszy.

Na wypadek, gdyby tego nie okazał, uwierz nam na słowo. Ucieszył się.