Propozycje mieszkaniowe dla mieszkańców Stargardu, Szczecina

Propozycje mieszkaniowe dla mieszkańców Stargardu, Szczecina i okolic

By on 21 czerwca, 2022 0 164 Views

Województwo zachodniopomorskie to atrakcyjny turystycznie rejon Polski, który kusi bliskością morza, pięknymi lasami z obszarem parków narodowych i krajobrazowych, jak również mnogością zabytków i obiektów sakralnych. Ten ciekawy region oferuje także wiele różnorodnych możliwości mieszkaniowych. Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Okolice Stargardu –  blisko do miasta, w harmonii z naturą

Coraz więcej osób pragnie uciec od zgiełku dużego miasta i przenieść się w rejony położone bliżej natury. Nie zawsze jednak możliwe jest mieszkanie na wsi czy w środku lasu, dlatego idealnym wyborem mogą być w takim wypadku obrzeża miast. W województwie zachodniopomorskim warto zwrócić uwagę na okolice Stargardu. Atrakcyjnym wyborem mieszkaniowym pod względem lokalizacji w naturze, a zarazem położenia blisko miasta, będą miejscowości takie, jak: Grzędzice, Morzyczyn, Witkowo, Zieleniewo czy Żarowo.

Przykładem takiej inwestycji są domy w Zieleniewie, w gminie Kobylanka. To zamknięte osiedle domów niskoenergetycznych położonych nad jeziorem w otulinie lasu, a zarazem zlokalizowanych zaledwie kilka minut od Stargardu. Takie domy jednorodzinne mają wiele dodatkowych zalet, m.in. możliwość swobodnej aranżacji wnętrz, własny taras i ogród, jak również ekologiczne ogrzewanie przy pomocy pompy ciepła. Z pewnością spodobają się wszystkim miłośnikom natury i ekologii, a zarazem tym, którzy z różnych względów potrzebują zamieszkać w bliskiej odległości od miasta.

Stargard– zielone miasto pełne możliwości

Biuro nieruchomości Mój Dom ze Stargardu ma w swojej ofercie sporo propozycji także dla osób, które preferują mieszkanie w mieście. Mnogość parków i terenów zielonych, a także ciekawe zabytki Stargardu, w tym największa baszta miejska w Polsce i liczne budowle w stylu gotyckim, mogą z pewnością stanowić wielki atut mieszkania w tym mieście. Oprócz domów znajdujących się na osiedlach mieszkaniowych nieco na uboczu, takich jak osiedle Pyrzyckiego, możemy znaleźć również oferty dla osób, które chciałyby kupić mieszkanie z rynku pierwotnego lub wtórnego zlokalizowane w samym centrum miasta. Duża rozpiętość ceni i lokalizacji sprawia, ze każdy może wybrać coś dla siebie – mieszkanie w stanie deweloperskim lub też gotowe do zamieszkania. W przypadku osób, które nie są w stanie kupić nieruchomości za gotówkę, biuro nieruchomości Mój Dom oferuje także porady w doborze kredytu hipotecznego.