konstrukcje stalowe opolskie

Nowoczesne konstrukcje stalowe dopasowane do Twojej branży

Publikacja: on 2 stycznia, 2023 0 493Wyświetlenia

Konstrukcje stalowe, w tym hale przemysłowe są niezbędnymi inwestycjami, które wykonywane są m.in. dla firm logistycznych oraz producentów. To idealna inwestycja, wyjątkowo opłacalna w przypadku firm, które stawiają na długofalowe działanie oraz rozwój. Własna hala pozwala na zmniejszenie miesięcznych kosztów wynajmu, a także umożliwia przechowywanie towaru lub maszyn w odpowiednich warunkach. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na współpracę z renomowaną firmą, zajmującą się konstrukcjami stalowymi.

Generalny Wykonawca Opolskie – wysokiej jakości konstrukcje stalowe

Generalny Wykonawca Kędzierzyn-Koźle oraz Generalny Wykonawca Opolskie to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży konstrukcji stalowych. Od wielu lat działa na rynku polskim, oferując wysokiej jakości obiekty przemysłowe dla takich branż, jak: metalurgiczna, ciepłownictwa, produkcyjna, logistyczna, spożywcza i chemiczna. Nasi klienci cenią w nas głównie rzetelność oraz wykonywanie projektów zgodnie z zaleceniami.

Wykonywane przez nas hale przemysłowe Opolskie to trwałe i niezawodne konstrukcje stalowe, odporne m.in. na złe warunki atmosferyczne, w tym działanie promieniowania UV lub wiatru.

Te same konstrukcje stalowe mogą być później zaadaptowane jako np. hale magazynowe oraz transportowe. Jest to więc bezpieczna inwestycja, pozwalająca na ewentualne przebranżowienie. Stawiamy na jakość materiałów oraz funkcjonalność, dzięki czemu wszystkie wykonywane przez nas konstrukcje są łatwe do zaadaptowania oraz ustawienia w nich np. maszyn produkcyjnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala na fachowe doradztwo, dzięki któremu klienci otrzymują projekt konstrukcji jeszcze przed jej postawieniem.

Montaż konstrukcji stalowej Opolskie – czemu warto zdecydować się na nasze usługi?

Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność konstrukcji, dlatego zarówno hale produkcyjne jak i transportowe są tworzone pod kątem funkcjonalności. Dostosowane są również do warunków zewnętrznych oraz wymagań inwestora. Stawiamy na trwale oraz mocne fundamenty, które są podstawą każdej budowanej przez nas konstrukcji. Dzięki mocnemu uzbrojeniu konstrukcja jest stabilna i odporna na niekorzystne warunki geologiczne. Dodatkowo każde wylewane fundamenty są chronione przed wilgocią oraz prawidłowo wypoziomowane za pomocą kotew, co również jest gwarancją stabilności.

Korzystamy z wyspecjalizowanych ekip montażowych, które mają ogromne doświadczenie w stawianiu konstrukcji stalowych. Możliwe jest wykonanie fundamentów przez inwestora lub wybraną przez niego firmę. Muszą być one jednak zatwierdzone przez naszych specjalistów, ze względu na bezpieczeństwo całej konstrukcji.

Budownictwo Opolskie to sprawdzony i profesjonalny wykonawca hal przemysłowych oraz konstrukcji stalowych pod inne inwestycje. Profesjonalny montaż konstrukcji stalowej Opolskie pozwala na stworzenie wieloletniej i przede wszystkim stabilnej hali produkcyjnej, stworzonej według wytycznych inwestora.

Zajmujemy się także wznoszeniem budynków biurowych na konstrukcji stalowej oraz budynków specjalistycznych, wymagających odpowiedniego sprzętu budowlanego oraz wiedzy na temat konstrukcji kubaturowych.