• Home
  • Dom i ogród
  • Wystartowała nowa platforma e-commerce dla branży Home & Garden. Co można na niej kupić?

Wystartowała nowa platforma e-commerce dla branży Home & Garden. Co można na niej kupić?

By on 14 marca, 2023 0 149 Views

Używany sprzęt AGD, meble z drugiej ręki, powystawowe artykuły gospodarstwa domowego – ruszyła nowa platforma Vilandy, która jest mocną konkurentką OLX i innych platform sprzedaży. Czym się wyróżnia? Można na niej bezpiecznie kupować i sprzedawać wielkogabarytowe przedmioty bez ponoszenia wysokich kosztów wysyłki z wniesieniem i szukania zewnętrznych dostawców. Serwis ma uławiać handel m.in. meblami z drugiego obiegu. Już można przewidywać, że odniesie sukces.

Łatwy i bezpieczny handel używanymi meblami i dodatkami

Idea kupna i sprzedaży wyposażenia wnętrz z drugiej ręki pozytywnie wpływa na środowisko – ogranicza zużycie zasobów naturalnych i zmniejsza produkcję śmieci. Zamiast wyrzucać zbędny już stół czy lampę, można ją sprzedać. Pomysł na handlowanie używanymi meblami w sieci nie jest nowy, ale platforma https://vilandy.com/ znacznie ułatwia ten proceder. Kupujący ma możliwość odroczenia płatności. Sama transakcja jest bezpieczna, ponieważ zarówno kupujący, jak i sprzedający są zweryfikowani. Płatności realizowane przez zewnętrznych providerów przechodzą przez system, co zabezpiecza obie strony transakcji.

Na Vilandy można też kupić nowe i nieużywane elementy wyposażenia domu

Na platformie można też wystawiać i kupować produkty nowe, powystawowe lub outletowe. To doskonałe miejsce do wyszukiwania okazyjnych ofert i dużą oszczędność podczas inwestycji. Z zakupów mogą być zadowoleni właściciele apartamentów na wynajem, a także osoby prywatne, które za niewielkie pieniądze chcą w sposób estetyczny i niedrogi wyposażyć mieszkanie w sprawny sprzęt AGD i stylowe meble z drugiego obiegu. Platforma to również przestrzeń dla rękodzielników i miłośników wszelkich robót handmade.

Łatwy sposób nawigacji platformy zakupowej 

Platfoma e-commerce ma ułatwiony sposób nawigacji. Można na niej wyszukiwać przedmioty według kategorii i i według wyposażanego pomieszczenia. Dzięki temu łatwiej wyszukać elementy umeblowania na przykład do salonu i do łazienki. Są też kategorie takie jak Elektronika, Budownictwo, Dziecko czy Dla zwierząt. Warto zajrzeć, bo można wiele zaoszczędzić, kompletnie wyposażając dom, mieszkanie i ogród.